З новим прокурором вас, сумчани!

Наказом Генерального прокурора України від 20 липня 2017 року за рекомендацією Ради прокурорів України керівником Сумської місцевої прокуратури призначено молодшого радника юстиції Могильного Валерія Вікторовича, повідомив сайт облпрокуратури.
Народився Валерій Могильний у 1984 році в м. Суми, у 2005 році закінчив Українську академію банківської справи Національного банку України, у 2007 році – Національну академію прокуратури України.

Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади помічника прокурора Тростянецького району, більше року перебував на посаді слідчого зазначеної прокуратури, понад 3 роки обіймав посаду слідчого, а потім старшого слідчого прокуратури м. Суми, півроку – заступник прокурора Тростянецького району, майже 3 роки працював на посаді начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Сумської області, більш півроку – заступник прокурора м. Суми. Попередня займана посада за результатами конкурсу – перший заступник керівника Сумської місцевої прокуратури.

Валерій Могильний має відзнаку від Генерального прокурора України, а саме «Подяку за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня.
Сьогодні, 24 липня 2017 року, представляючи колективу Сумської місцевої прокуратури нового очільника, прокурор Сумщини Віталій Матвійчук зазначив, що Валерій Могильний – цілеспрямований керівник, який зуміє організувати роботу місцевої прокуратури на належному рівні відповідно до вимог чинного законодавства.

В декларації прокурора за 2016 р. вказані дві квартири, загальною площею понад 70 квадратних метрів. Куплені вони в 2015 і 2016 роках. Також значиться недобудована квартира на 112 квадратних метрів в Сумах. Їздить Валерій Могильний на Шевроле Авео 2011 року випуску. Зарплата у нього у минулому році становила більш 18 000 гривень. При цьому півмільйона гривень прокурор зайняв трьом людям.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.