Артем Семеніхін: Якщо Президент не прислухається до голосу народу, мешканці Конотопу оголосять голодування

Вчора, 11 серпня, мер Конотопа  Артем Семеніхін передав зверення від громади міста президенту України Петру Порошенку. Для цього він за 6 днів пішки подолав 250 км від Конотопа до Києва з тим, щоб привернути увагу глави держави до ситуації в Конотопі.  

На сторінці Артема Семеніхіна завершення його ходи на Київ  описано та: «…замість представників влади, біля Адміністрації Президента його (мера Конотоа – Xpress) зустрів кордон поліції, національна гвардія і автозак. Спочатку працівники МВС намагались завадити меру стотисячного міста підійти до будівлі, однак згодом Артему вдалось пройти.

Лише через півгодини до нього вийшла керівник приймальні президента і прийняла подання з підписами, запевнивши, що воно буде сьогодні ж передано керівництву держави”.

«Як офіцер збройних сил України, заявив Артем Семеніхін, –  я даю слово, що як тільки буде підписане рішення Верховної Ради України про розпуск Конотопської міської ради, я складу з себе повноваження конотопського міського голови і йду разом з нею (радою– Xpress)  на перевибори. Щоб все було чесно. Якщо ж Президент не прислухається до голосу народу, на наступному тижні мешканці Конотопу разом зі мною оголосять голодування прямо біля його адміністрації…».

Стало також відомо, що вчора народні депутати від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко та Олег Осуховський зареєстрували у Верховній Раді України проект Постанови «Про призначення позачергових виборів депутатів Конотопської міської ради». Документ передбачає дострокове припинення повноважень депутатів Конотопської міськради VII скликання та призначення позачергових виборів.

Фото: Євген Любімов

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Артем Семеніхін: Якщо Президент не прислухається до голосу народу, мешканці Конотопу оголосять голодування”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.