Конотоп: Артем Семеніхін знов йде на Київ, але тепер щоб голодувати там разом з громадою (ВІДЕО)

Вчора, 12 серпня,  через відсутність кворуму (17 депутатів з 36) знов не відбулося пленарне засідання Конотопської міської ради. Через це міський голова  Артем Семеніхін заявив, що планує повторно вирушити до Адміністрації Президента, але цього разу разом з громадою міста та розпочати спільне голодування.

Нагадаємо, що 11 серпня мер Конотопа, здолавши пішки шлях у 253 км, передав у Києві звернення від громади міста до президента Петра Порошенка. Президенту був поставлений ультиматум: якщо він не вплине на своїх конотопських однопартійців з БПП «Солідарність», щоб ті не зривали проведення сесії, то громада міста голодуватиме під стінами Адміністрації Президента.

«У зв’язку з тим, що Президент України не дослухався до того звернення, до того ультиматуму, який я йому поставив, щоб його фракція прийшла і проголосувала за соціально-важливі питання, ми плануємо орієнтовно цього тижня (скоріш, наступного, який почнеться із  14 серпня – Xpress) вирушити на місто Київ до Адміністрації Президента і великою кількістю людей просто лягти навпроти входу до Адміністрації на карематах, і будемо голодувати», — заявив міський голова.

За словами Артема Семеніхіна, пише «ТопКонотоп», голодування продовжиться до того моменту, поки не буде розпущено Конотопську міську раду та поки Президент не дасть команду фракції «БПП «Солідарність» прийти на сесію і проголосувати за соціально-важливі питання.

Кількість учасників акції міський голова не назвав, проте зазначив, що велись попередні розмови з представниками багатьох громадських організацій та з «простими людьми», які говорили, що поїдуть і будуть оголошувати голодування.

تم نشره بواسطة ‏‎Артем Семеніхін міський голова Конотопа‎‏ في 11 أغسطس، 2017

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.