Мер Сум дав пояснення щодо «прихованої» ним квартири

На сьогоднішній апаратній нараді мер Сум Олександр Лисенко відповів на звинувачення екс-директора  департаменту містобудування та земельних відносин Анатолія Жука щодо, нібито, прихованої квартири, яку міський голова не відобразив у декларації, хоча вона знаходиться в його власності.

«Наш мер вирішив замести сліди, тому що зрозумів, що на цей раз вже не відкрутиться від відповідальності! Суть в наступному – він не зареєстрував квартиру, яка йому належала з 2011 року, а точніше – саму приватизацію він провів ще в кінці 90-стих, але в реєстрі вона з 2011-го! Минулого тижня у нотаріуса він уклав цивільно-правову угода, і якимось чином нотаріус закрив інформацію про колишнього власника! Але тут відбулася зміна стану майна, і потрібно повідомляти про це НАЗК(Нацагенство із запобігання корупції – Xpress). А як же повідомити, якщо ні в одній його декларації за всі роки роботи немає цієї квартири ?! І в НАЗК про це вже знають », – повідомив у Facebook Анатолій Жук.

«Дійсно, – відповів мер, – в 1985 році мій батько – ветеран збройних сил отримав від держави в рамках програми забезпечення військових трикімнатну квартиру, в якій тоді був прописаний і жив я, і навчався в школі. Сьогодні говорять, що я приховав цю квартиру, щось порушив. Я хочу сказати – нехай би таке порушення було у кожного чиновника, який має машини, будинки і мільйонні кошти. Я готовий відповідати за квартиру моїх батьків, які сьогодні в ній живуть,  і яка належить моєму батькові».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.