Мер Конотопа знов вирушив до Києва. Цього разу за грошима, бо «кризовою ситуацією у місті можуть скористатися спецслужби РФ» (ВІДЕО)

Сьогодні міський голова Конотопа Артем Семеніхін прибув до Києва, щоб передати листа прем’єр-міністру Володимиру Гройсману і особисто розповісти йому про ситуацію у місті. «В Конотопі можлива надзвичайна ситуація. Одна з найбільших котелень зруйнована і близько 11 тисяч працівників, школярів, військових та вихованців ДНЗ разом з мешканцями мікрорайону «Сім Вітрів» залишаються взимку без опалення», – повідомляє мер.

«Найгірше в цій ситуації те, – додає він, – що кошти на реконструкцію і заміну обладнання є, але кілька фракцій міськради на сесію не приходять, аби профінансувати роботи… Саботажники: БПП, Самопоміч, Народна партія, Рідне місто (ставленики Ігоря Молотка)».

У листі до Гройсмана Артем Семеніхін наголошує , що надзвичайної  ситуації в Конотопі  ще можна уникнути, у випадку якщо Кабмін виділить субвенцію у розмірі 3,1 млн. грн. і підкреслює: «кризовою ситуацією в Конотопі можуть скористатися спецслужби Російської Федерації, що призведе до стабілізації ситуації в цілому регіоні, і, як наслідок, в державі»

تم نشره بواسطة ‏‎Артем Семеніхін міський голова Конотопа‎‏ في 21 سبتمبر، 2017

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.