Обрано голову Апеляційного суду Сумської області

За результатами таємного голосування на загальних  збори суддівського корпусу Апеляційного суду Сумської області 22 вересня судді апеляційної інстанції більшістю голосів обради головою суду заступника голови, суддю-спікера кримінальної палати Наталію Литовченко. Про це повідомив вчора сайт Апеляційного суду.

Наталія Олексіївна Литовченко народилася в місті Тростянець Сумської області. Має вищу юридичну освіту (зокрема, закінчила магістратуру Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого ) та майже тридцятирічний досвід роботи в галузі права. Свій професійний шлях новообраний голова починала  юрисконсультом на Тростянеччині. Сім років пропрацювала радником з юридичних питань на підприємствах різних форм власності. Із 2001 року  почала працювати стажистом судді у Тростянецькому міськрайонному суді, а вже через рік в тому ж суді виносила рішення іменем України.

Десять років Наталія Литовченко здійснювала правосуддя на Тростянеччині, до обласного центру в якості судді Апеляційного суду Сумської області переїхала працювати у 2012 році. У 2015 році її було обрано секретарем палати із розгляду справ та матеріалів кримінального судочинства, а на початку 2016 року – заступником голови Апеляційного суду Сумської області.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.