Переформатування: у Сумській міській раді «затіяли квартет заграть»?

Вчора депутати Сумської міськради після майже годинних перемовин «в кулуарах» переформатували виконком. Вони розширили його із 16 до 19 чоловік, декого вивели з складу, декого добавили.

Отже виконавчий комітет міськради залишили Владислав Дзись, Андрій Мельник, Олександр Журба,  Іван Боршош, і Володимир Штейнінгер.Останні два пояснили свій вихід з виконкому пануючими у ньому «договірняками» і відсутністю «конструктиву».

Нові обличчя у виконавчому  комітеті  – Олександр Байдак та Едуард Кучменко (партія «За Україну»), Віталій Зікрань та Костянтин Тихенко (Опоблок),  Віталій Моісеєнко і Дмитро Нагорний ( БПП «Солідарність»), Віра Мотречко ( ВО «Батьківщина»), Максим Галицький (ВО «Свобода»).

Віра Мотречко та Максим Галицький також стали новими заступниками міського голови. Їхні обов’язки ще не визначені, що говорить про політичне підґрунтя цього рішення, яке ніяк не пов’язане із професійними  якостіями нових заступників.

Також на сесії змінили склад депутатських комісій. Земельну комісію  очолив В’ячеслав Степченко від «Солідарності». До складу цієї комісії включили Олега Левченка від «Батьківщини».  Володимир Чепік (фракція «За Україну») з архітектурної комісії перейшов до бюджетної.

Чи покращать  ці зміни роботу виконкому, чи усе скінчиться, як у відомій  байці  «Квартет» (“Тож, як сідати — сварки марні, Бо з вас музики незугарні”) покаже час.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.