Депутат Сумської міськради судиться з патрульними, патрульні – з депутатом

У п’ятницю, 28 вересня,  о 21:30 у Сумах на вулиці Прокоф’єва патрульна поліція зупинила автомобіль «Nissan Rogue», за кермом перебував Віталій Мельник (на фото), депутат Сумської міськради від фракції «БПП «Солідарність», повідомив канал UA-Суми. Патрульні запідозрили, що він знаходиться за кермом у стані алкогольного сп’яніння. 

Вд огляду на стан сп’яніння на місці зупинки  за допомогою спецприладу або у медичному закладі депутат відмовився.

«На нього був складений адмінпротокол за ч.1 ст. 130, тобто відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особи, яка керує транспортним засобом з ознаками алкогольного сп’яніння та відсторонення транспортним засобом. Матеріали по даній справі будуть передані до суду», – розповів старший інспектор управління Патрульної поліції м. Суми Олег Сологуб.

Віталій Мельник усе заперечує:  «Я не був у стані алкогольного сп’яніння. Тому що у мене є група інвалідності і тяжке дуже захворювання, неврологічне. Тому я ніяк не можу вживати алкогольні напої. Наші працівники поліції, доблесні, ламають людей і кладуть на підлогу. До мене застосували грубу фізичну силу, у мене забої. Я був у лікарні, де там все зафіксовано. Я обов’язково прийду до суду».

Чому він відмовився від огляду на стан сп’яніння, якщо був справді тверезий, депутат не пояснив.

Якщо його вину буде доведено, Віталію Мельнику доведеться заплатити штраф  у розмірі 10 тисяч 200 гривень.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.