Секретар Сумської міськради не розуміє, чим він порушив закон

Секретарю Сумської міськради Андрію Баранову 27 вересня  вручили протокол про корупційне правопорушення. Чиновник не розуміє, за що.

Як пояснила речниця Департаменту захисту економіки Нацполіції України Наталія Калиновська, протокол був складений за ч. 1 та ч. 2 статті 172 з позначкою 7 кодексу України про адміністративні правопорушення: « Це порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Даний посадовець голосував за прийняття рішення відносно себе. За частиною 1 передбачене покарання у вигляді накладення штрафу від 100 до 200 не оподатковуваних мінімумів доходів громадян. А за частиною 2 цієї статті передбачено покарання також у вигляді штрафу, але уже від 400 до 800 неоподатковуваних мінімумів від доходів громадян з позбавленням обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на 1 рік».

Андрій Баранов себе винним не відчуває: «Если депутаты выбирают себе руководителя, то это не конфликт интересов. Я не понимаю этого, в чем он состоит? Вот тебе мешок с полномочиями, так еще и конфликт интересов — я этого не понимаю».

Це – вже другий протокол, складений стосовно  Андрія Баранова за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. У липні цього року його оштрафували  на 1700 грн.  за невчасно подану декларацію про майно та доходи за 2016 рік.

Джерело: http://tv.sumy.ua/andriyu-baranovu-vruchyly-protokol-pro-koruptsijne-pravoporushennya/

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.