«Їхав на сесію – попав у цирк»: у Глухові мер тікав від медиків через борги (ВІДЕО)

Депутати Глухівської міськради зібралися 29 вересня, щоб прийняти зміни до бюджету, які мали зняти напругу навколо проблеми із боргами по зарплатам медпрацівникам міста. Втім, сесія так і не розпочалася через відсутність кворуму і головуючого – мера Мішеля Терещенка.

Секретар міськради Олена Дємішева повідомила, що має інформацію, нібито, у Глухів прибули невідомі, які «готують протиправні дії.  Тому,  поки начальник міліції  не доповість мені та міському голові про ситуацію в місті, що ці тітушки виїхали з міста і що в місті спокійна політична ситуація, ми розпочинати сесію не в змозі».

До «тітушек» секретар міськради віднесла членів профспілки медиків, які прийшли на сесію із плакатами «Платите зарплату или лечите сами!», а також депутата облради Сергія Демеху. Останній так описує свої враження від того, що побачив:

«Керуючись своїми повноваженнями депутата та просто громадянина , завітав на сесію Глухівської міської ради. На меті мав сьогодні познайомитись з міським головою Мішелем Терещенко, підтвердити чи спростувати чутки про кричущу ситуацію у медичній галузі міста, дізнатися позицію та погляди пана Мішеля щодо виходу із кризи. Та, нажаль, сесія не відбулася. Чесно кажучи, я так і не зрозумів, чому. Зайшовши передчасно до сесійної зали, спілкувався з людьми. Трошки із запізненням прибув сам пан Терещенко. Але, побачивши, громадян у сесійній залі, зокрема представників медичної профспілки, миттю покинув приміщення та втік, замкнувшись у одному з кабінетів.

Потому секретар міської ради Олена Демішева повідомила, що сесія скасовується і не буде проводитись до тих пір, поки “міліція” не відзвітує, що вивезла всіх людей з незнайомими їй обличчями за межі міста. Чи знає мер, секретар, керуючий справами та весь апарат керівних посадовців Закон України про місцеве самоврядування та права і свободи громадян, невідомо. Та не здивуюсь, якщо ні.

Співробітники поліції діяли професійно і в діях простих громадян порушень не зафіксували.  Навіть коли переважна більшість простих мешканців порозходилась, депутати наполегливо продовжували перебувати у сесійній залі та чекати на відкриття засідання. Однак, ні умовляння людей проголосувати хоча б за виділення коштів на заробітню плату для медиків, заборгованість по якій утворилася ще з початку літа, ні наполягання депутатів на голосуванні, не подіяли на Мішеля Терещенко. Він зробив коло навколо міської ради, втікавши від об’єктивів відеокамер, зіславшись на термінові справи, повернувся назад у будівлю, і знову заховався в одному з кабінетів, де дівчата-підлеглі замкнулися разом з ним із середи

Такого цирку я ще не бачив. Свято вірив, що подібні п’єси ображеного хлопчика, не гідні високопосадовця, можливі лише у Конотопі. Хочеться все ж запитати, то чому не відбулася сесія Глухівської міської ради, пане Мішелю? Може, сесію і не збирався ніхто проводити?»

Такої ж думки і глухівські активісти, які вважають, що непрофесійні дії мера та його «команди» завели медичну галузь Глухова у глухий кут, і єдиною можливістю уникнути неприємної розмови з медиками для Мішеля Терещенка було зірвати сесію. Керував ж цим процесом довірена особа мера, раніше судимий  Руслан Павленко, на адресу якого у залі засідань лунали вигуки «Павленка – на нари!».

Група депутатів міськради, яка  дві години чекали мера, щоб він відкрив сесію, але так і не дочекалася цього, звернулася до жителів Глухова із відеозверненням, в якому також звинуватила у зриві засідання владу міста.

Начальник поліції Глухова Леонід Бібік  заявив, що громадський порядок на сесії був забезпечений, що порушень не було  і що поліція поза політикою:https://youtu.be/sDaqtGEXKYo

Власні висновки з того, що відбувалося, можна зробити з цього відео:

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.