НАЗК внесло припис меру Сум, через те, що він покриває свого підлеглого і однопартійця, якого викрили на корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону Сумському міському голові Олександру Лисенку. Рішення ухвалено на засіданні НАЗК, повідомляється на сайті Агенства.

За результатами проведеної Національним агентством перевірки встановлено, що посадові особи Сумської міської ради не вжили заходів щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності директора комунального підприємства «Шляхрембуд» Сумської міськради Олександра Вегери (на фото – праворуч) у визначений законодавством термін.

Постановою суду директора КП «Шляхрембуд» було притягнено до адміністративної відповідальності за частиною першою та другою статті 172-7 КУпАП. Відповідно до частини другої статті 65 Закону України “Про запобігання корупції” міський голова повинен був вжити заходів щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності Олександра Вегери протягом місяця з дня реєстрації постанов суду.

Згідно з приписом, НАЗК вимагає провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню директором КП «Шляхрембуд» корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення.
Припис НАЗК є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Джерело: https://nazk.gov.ua/news/nazk-vneslo-prypys-sumskomu-miskomu-golovi

Раніше ми повідомляли: Нові подробиці у справі директора «Шляхрембуду», який заплатив бюджетними грошима за іномарку дружини

Депутата «Батьківщини» спіймали за перепискою сексуального характеру під час сесії Сумської міськради

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.