У Сумській міській раді нове призначення (ОНОВЛЕНО)

На сьогоднішній апаратній нараді міський голова Сум Олександр Лисенко представив присутнім нового начальника відділу  у справах молоді та спортуНаталію Красношевську, яка до цього працювала заступницею начальника.

Попередній начальник відділу Віра Мотечко  у вересні була призначена заступником міського голови. «Вважаю правильним, коли люди, які працюють заступниками кілька років і добре виконують свої обов’язки, займають вакантні посади», – прокоментував Олександр Лисенко.   До виконання обов’язків начальника відділу Наталія Красношевська приступила з 19 жовтня.

Довідково: 

Красношевська Наталія Михайлівна народилася 2 грудня 1959 року у м. Лебедин. Освіта вища, у 2002 р. закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка за спеціальністю «педагогіка та методика середньої освіти, українська мова і література», здобувши кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури.

З 1978 по 1980 роки працювала у СПТУ-4 м. Лебедин на посадах лаборанта та секретаря.

1980 – 1994 рр. – секретар у обласному управлінні профтехосвіти та у обласному управлінні народної освіти.

З 1995 по 2000 рр. працювала старшим інспектором, спеціалістом, спеціалістом І категорії обласного центру соціальних служб для молоді.

З 2002 р. – працює в управлінні сім’ї, молоді та туризму, відділі сім’ї та молоді, відділі у справах сім’ї, молоді та спорту на посадах спеціаліста І категорії, головного спеціаліста.

З 2007 р. – заступник начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, відділу у справах молоді та спорту.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.