Активіст не вірить у дивні співпадіння: версія «пограбування віку» у Сумах

Сумський активіст, голова громадської експертної комісії Сумської міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій Андрій Фролков звертає увагу на те, що крадіжка комп’ютерів і бухгалтерських документів в Управлінні капітального будівництва міськради сталася напередодні перевірки управління Державною аудиторською службою:

«Можливо це дещо прояснить стосовно “ограбления века” в УКБ? Так, Олександр Лисенко? На 4 квартал запланована перевірка УКБ Держаудитслужбою, колишньою Фінінспекцією стосовно будівництва каналізаційного колектора, буріння свердловини та інше», – пише експерт..

У документі, який наводить Андрій Фролков, Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Сумській області повідомляє, що у викладених  ним фактах  закупівлі УКБ робіт із будівництва свердловини на Пришибському водозаборі і каналізаційного напірного колектора по вул. Д.Коротченка «вбачаються обставини, що  можуть свідчити про порушення вимог чинного законодавства з боку Управління капітального будівництва і дорожнього господарства Сумської міськради». У звязку із цим Держаудитслужба включила перевірку УКБ в план контрольно-ревізійних заходів до кінця 2017 року.

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Активіст не вірить у дивні співпадіння: версія «пограбування віку» у Сумах”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.