Чим, чим, чим так любий ти мені? За що мер Сум щомісячно преміює свого нерадивого підлеглого

Мер Сум Олександр Лисенко регулярно і публічно заявляє: директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко не справляється зі своїми обов’язками. Але – це тільки слова. Насправді ж, підлеглий міського голови щомісячно отримує від міського голови премії у розмірі 170% до посадового окладу,  повідомляє канал «СТС».

Такі премії, зокрема, були виплачені чиновнику протягом січня-травняц.р., крім того у березні Григорій Яременко отримав до них додатково ще 6 тис. грн.

Подання на премії Яременку подає меру його заступник Олександр Журба, який вважає, що Яременко отримує їх навіть не в повному розмірі – 170% замість можливих 200%.

Олександр Лисенко пояснив таке регулярне заохочення директора Департаменту інфраструктури  тим, що у 2017 році Яременко працює краще, ніж у 2016-му, і проговорився, що головне досягнення його підлеглого – укладання тротуарної плитки.

Зазначимо, що громаду Сум  та ЗМІ  вже давно  «терзают смутные сомнения» (ще з початку впровадження проекту «євродворів»)  щодо  ролі  Григорія Яременка у формуванні замовлень на ці роботи (за кошти міського бюджету)  серед вузького кола бізнесменів-однопартійців мера.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.