Заступника голови Сумської ОДА затримали за водіння в нетверезому стані

Заступник голови Сумської ОДА Іван Боршош провів ніч печальної річниці  Голодоморів в Україні спілкуючись з патрульної поліцією, повідомляє «Ваш шанс»

Як стало відомо виданню з власних джерел, незадовго до цього  Іван Боршош вийшов з магазину «АТБ» на вул. Сергій Табали (колишня вул.Паризької Комуни) разом з супутником і відправився в напрямку центру міста на своєму Hyundai Santa Fe.

«Стиль» керування автівкою  заступника губернатора привернув  увагу патрульної поліції, яка намагалася зупинити автомобіль від самого початку вул. Харківської. Біля  магазину «Лотос» (навроти ТЦ  «Мануфактурa») Hyundai нарешті було зупинено. Водій, маючи явні ознаки алкогольного ураження, на очах у правоохоронців помінявся місцем зі своєю супутницею і заявив, що за кермом була вона. Від огляду на ступінь алкогольного сп’яніння чиновник  категорично відмовився, тому стосовно нього був складений протокол.

 

 

3 Comments
Іван Савченко

3 thoughts on “Заступника голови Сумської ОДА затримали за водіння в нетверезому стані”

  1. Цікаво, а про те що він вийшов з АТБ менти по “стилю” керування автівкою дізналися ??? І до чього тут ніч печальної річниці Голодоморів ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.