«Ти дивися, де я працюю!» Посвідченнім співробітника Сумської ОДА – по обличчю і головою об стіл!

Завідувач господарського сектору  Сумської ОДА Олександр Коваль до крові побив лікарку, повідомив сьогодні сайт «СпецКор».

За словами постраждалої, чоловік прийшов на перекомісію по  інвалідністі. Вона, коли Коваль зайшов до її кабінету, розмовляла по телефону з приводу іншого хворого, тому попросила почекати. Це не сподобалося чоловікові.

«Він почав на мене кричати нецензурною лайкою, – розповіла постраждала. –  А тоді дістає посвідчення і каже :  «Ти дивися, де я працюю! В облдержадаміністрації!». І б’є цим посвідченням мене  по обличчю. Тоді об шафу головою, об стіл. Я виривалася. Але не змогла.

На допомогу колежанці збіглися лікарі з кабінетів поруч. «Вона була вся в крові. І краплі крові також були на підлозі», – засвідчує лікар Ярослава Хижня.

“У хворої черепно-мозкова травма, – повідомила завідуюча неврологічним відділенням Сумської міської лікарні №5 Наталія Пірятинська, – для підтвердження даного діагнозу вона була направлена на огляд до нейрохірурга, який підтвердив діагноз».

Олександр Коваль усе це заперечує. Того дня, розповідає він, проходив перекомісію як інвалід. Каже, проходив огляд у кількох лікарів і всі йому грубили. Все терпів, а на постраждалій уже не втримався: « Мені потрібно було пройти перекомісію. Від цієї лікарки треба лише один бланк, а вона мене виставила і почала кричати. Мовляв, у неї обідня перерва. А я не можу чекати, бо відпросився із роботи. А вона мені каже :  «Почекайте». І ще кричала, матом крила мене. У нас була лише словесна перепалка. Я б може і стримався, але два тижні не пив ліки, які потрібні, бо не було грошей. Тому й не стримався, але я її не бив. Вона сама впала і почала кричати : «Убивають!»

У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею «Легкі умисні тілесні пошкодження». Опитують свідків події. Якщо провину чоловіка йому загрожує до тисячі гривень штрафу або виправні роботи на рік.

Раніше ми повідомляли: Заступника голови Сумської ОДА затримали за водіння в нетверезому стані

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.