Розпочався суд по справі заступника губернатора Сумщини, якого звинувачують у керуванні авто в нетверезому стані

Сьогодні у Ковпаківськомй райсуді М. Суми відбулося перше судове засідання у справі заступника голови Сумської ОДА Івана Боршоша. 

За інформацією патрульних, 26 листопада близько першої години ночі чоловіка зупинили у Сумах на Харківській, поблизу ТЦ  «Мануфактура». Він, стверджують патрульні, керував автівкою, перебуваючи  у стані алкогольного сп’яніння.

Однак Іван Боршош це  заперечуває. «26 листопада я не був за кермом, – повідомив він суддю, – за кермом була інша особа, вона має посвідчення водія».

Суддя виніс ухвалу – перенести слухання на 27 грудня. Слухатимуть свідків і вивчатимуть оперативне відео.

До суду 12 грудня від правоохоронців ніхто не прийшов. Ольга Котенко, суддя Ковпаківського районного суду м. Суми, говорить: «Дата судового розгляду справи і час розгляду справи, а саме 12 грудня о 9 годині, була визначена інспектором поліції при складанні протоколу про адміністративне правопорушення. До суду надійшов протокол з зазначенням цієї дати. Відповідно інспектор поліції, який складав протокол у справі про адміністративне правопорушення мав би з’явитися до суду».

В управлінні патрульної поліції міста Суми журналістам телефоном повідомили, що на наступне засідання їхні представники будуть.

Раніше ми повідомляли: Заступника голови Сумської ОДА затримали за водіння в нетверезому стані

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Розпочався суд по справі заступника губернатора Сумщини, якого звинувачують у керуванні авто в нетверезому стані”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.