Рік виправних робіт загрожує неадекватному працівнику Сумської ОДА

Сумською місцевою прокуратурою сьогодні повідомлено про підозру співробітника Сумської обласної державної адміністрації (Олександр Коваль – Xpress), який завдав лікарю поліклініки КУ «Сумська міська клінічна лікарня № 5» тілесні ушкодження. Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 125 КК України(Умисне легке тілесне ушкодження). Підозрюваному  загрожують виправні роботи на строк до одного року.

Подія сталась 24 листопада 2017 року близько 12 год. в зазначеній медичній установі, повідомляє сайт обласної прокуратури:

“До кабінету лікаря зайшов чоловік, який попросив видати йому бланк виробничої характеристики. Жінка повідомила, що потрібно зачекати певний час, оскільки вона в цьому кабінеті нещодавно, тому не знає, де знаходяться ці бланки. Така відповідь не сподобалась чоловікові і він почав виражатись на адресу лікаря нецензурною лексикою. Знайшовши бланк, жінка надала його пацієнту, попросивши залишити кабінет. Однак розлючений чоловік, тримаючи в правій руці своє посвідчення працівника Сумської ОДА, завдав ним близько трьох  ударів по обличчю жінки, а потім декілька разів вдарив її головою об стіл. Утримуючи лікаря за волосся, чоловік штовхнув її на підлогу, а потім ще декілька разів ударив ногою.
Внаслідок цього лікар отримала закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку”.

Також прокуратура повідомляє, що чоловік неодноразово відмовлявся отримувати повідомлення про підозру, відтак сьогодні, 15 грудня 2017 року, вказаний процесуальний документ, як того вимагає законодавство, йому зачитано під відеофіксацію та в присутності двох понятих.

Раніше ми повідомляли: Активісти «Правого сектору» навідалися до працівника ОДА, який побив жінку (ВІДЕО)

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.