Через загиблого підлеглого голова Лебединської РДА може попрощатися з своєю посадою

Сьогодні голова облдержадміністрації Микола Клочко висловив співчуття родині загиблого заступника голови Лебединської райдержадміністрації  Івана Легкого та зазначив, що голова райдержадміністрації Віктор Химич  не справляється зі своїми обов’язками.

«У Вас у районі відбувається беззаконня. Це не перший трагічний випадок – аналогічна ситуація на Лебединщині вже була у 2015 році. Я неодноразово попереджав керівників району про персональну відповідальність. Тому Віктору Химичу, який досі не вийшов зі мною на зв’язок, необхідно подумати про доцільність свого перебування на посаді», – наголосив Микола Клочко.

За його словами, на Сумщині, штучно створюються ситуації, які несуть загрозу здоров’ю та життю громадян, тому відповідальність за безпеку у районі лежить на представниках структурних підрозділів і, особливо, на головах райдержадміністрацій.

Очільник області надав доручення протягом тижня зробити комплексну перевірку Лебединської райдержадміністрації, особливо звернути увагу на проблемні питання щодо забезпечення підрозділів Збройних Сил України, зокрема розміщення на постійне місце дислокації 27-ї бригади.

Нагадаємо, що ще у серпні 2017 року Микола Клочко  назвав роботу очільника Лебединської райдержадміністрації Віктора Химича  незадовільною і запропонував внести до протоколу засідання колегії облдержадміністрації питання щодо притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Раніше ми повідомляли: У Лебединському районі застрелили заступника голови РДА. Хто стріляв та інші подробиці

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.