Голова облради прикупив квартиру у Сумах за фантастичну суму

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар  придбав у Валеріана Ерадзе квартиру в Сумах загальною площею 37,8 кв. м, вартістю 171 800 грн.,  і як того вимагає законодавство, подав декларацію про суттєві зміни в майновому положенні, повідомило видання «Панорама».  

Сума угоди у 172 тис. грн. (приблизно  6 тис. доларів США)  здається фантастичною, адже, судячи з площі, мова йде про двокімнатну квартиру, в той час як  ціна однокімнатної  квартири у Сумах дорівнює від 10 до 13 тис. доларів.  Відомо, що при заключенні угоди, аби уникнути виплати  значної суми  податків, продавець і покупець домовляються, що офіційно буде оформлена одна ціна, а більша частина суми виплачена готівкою «з рук в руки».

Видання нагадує,  що за декларацією за 2016 р. Володимир Токар  вказав, що йому і його родині належать три земельні ділянки площею 1000, 634 і 576 кв. м і два житлових будинки площею 403,5 і 344,3 кв. м.,  а також три автомобілі MERCEDES-BENZ 2014, 2015 іі 2016 років  випуску.

2 Comments
Іван Савченко

2 thoughts on “Голова облради прикупив квартиру у Сумах за фантастичну суму”

  1. Вы что? Двушка 37 квадратов? Смеетесь? Это реальная однушка. И смотря в каком состоянии. Обалдеть тема – дворец хрустальный купил! Ну купил себе и купил. Мало ли людей квартиры покупают. Тем других нету?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.