Секретаря Сумської міськради оштрафували на 3400 гривень

Сьогодні, 16 березня 2018 року, Зарічним районним судом м. Суми винесено рішення у справі про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, стосовно секретаря Сумської міської ради VII скликання (Андрія Баранова – Xpress) за порушення вимог ч.1, 2 ст.172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) КУпАП. Про це повідомив сайт обласної прокуратури.

«Встановлено, що вказаний посадовець, будучи належним чином обізнаним із положеннями антикорупційного законодавства, публічно не повідомив колегіальний орган – Сумську міську раду про конфлікт інтересів під час голосування за призначення собі грошової премії», – повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Євген Кунда.

За рішенням суду секретаря Сумської міської ради визнано винним у інкримінованому правопорушення та призначено покарання у вигляді 3 тис. 400 грн штрафу.

Нагадаємо, що у липні минулого року в кабінеті Андрія Баранова було проведено обшук в рамках кримінального провадження за фактом «Зловживання владою або службових становищем» (част. 2 статті 364 ККУ).

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Секретаря Сумської міськради оштрафували на 3400 гривень”

  1. Нормальненько,премии себе любимому выписал 30000 тыс.,минус штраф в плюсе 26600.Хорошая арифметика у пидорасов при власти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.