Депутата Сумської міськради Степченка таки візьмуть під варту, якщо він не сплатить 2,5 млн. грн. застави

Сьогодні, 6 квітня 2018 року, Апеляційний суд Сумської області розглянув скаргу прокуратури на рішення слідчого судді Зарічного районного суду м. Суми від 14 березня 2018 року, згідно з яким прокуратурі було відмовлено в задоволенні клопотання про обрання депутату Сумської міської ради В’ячеславу  Степченку (на фото) запобіжного заходу, оскільки, на думку слідчого судді, повідомлення про підозру вручав не особисто прокурор області, а слідчий за його дорученням.

На рішення від 14.03.2018 прокуратура подала апеляційну скаргу, оскільки жодної норми закону, яка б зобов’язувала прокурора області особисто вручати повідомлення про підозру не існує. Це підтверджено судами вищої інстанції України.

Попередньо прокуратура у якості запобіжного заходу погоджувалася на заставу у 2,5 млн. грн., виходячи з статків Степченка.

Апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора в повному обсязі, відтак рішення суду першої інстанції скасовано, оскільки воно суперечить закону. Матеріали клопотання направлені на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

Нагадуємо, що депутат Сумської міської ради підозрюється у вимаганні та отриманні 4,5 тис. доларів США неправомірної вигоди. Його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України.

Джерело: https://sumy.gp.gov.ua/ua/news_in.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=227266

До цього ми повідомляли: Прокуратура подає апеляцію на рішення Зарічного суду, який не дав взяти під варту депутата Степченка

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.