Депутата Сумської міськради Степченка підозрюють ще в одному злочині

На підставі ухвали Зарічного районного суду м. Суми в помешканні, де проживає депутат Сумської міськради В’ячеслав Степченко,  було проведено обшук, під час якого були вилучені грошові кошти в сумі 13 тис. 100 доларів США, повідомляє сайт Апеляційного суду Сумської області.

Слідчий звернувся до суду першої інстанції з клопотанням про арешт знайдених грошових коштів, оскільки вони можуть бути доказом вчинення підозрюваним іншого злочину. Слідчий суддя, розглянувши матеріали провадження, у задоволенні клопотання відмовив, посилаючись на його необґрунтованість.

Не погоджуючись з таким рішенням суду, прокуратура подала апеляційну скаргу, в якій просила скасувати ухвалу суду першої інстанції та направити на новий розгляд. Сторона захисту проти задоволення апеляційної скарги заперечувала.

В судовому засіданні виступав і сам депутат, і його теща, і її адвокат. Жінка доводила в суді, що вона є володаркою 13,4 тис. доларів.  Зазначала, що є власницею квартири й знайдені в ній гроші також належать їй. Ці кошти вона, нібито, збирала та відкладала на лікування. Заробляла тим, що продавала вирощені в умовах домашнього господарства продукти харчування. Прокурор у судовому засіданні ставив під сумнів слова сторони захисту про належність  власниці квартири грошових коштів, оскільки як свідчить довідка із фіскальних органів жінка не мала таких заробітків, які б дали їй можливість накопичити такі заощадження. Крім того, гроші були знайдені в сейфі депутата, де зберігалася і його зброя.

Колегія суддів апеляційного суду, розглянувши матеріали кримінального провадження, частково задовольнила апеляційну скаргу прокуратури –  скасовала ухвалу суду першої інстанції та  наклала арешт на вилучені під час обшуку грошові кошти.

Нагадаємо, що голову постійної депутатської комісії В’ячеслава Степченка підозрюють в тому, що він, користуючись повноваженнями в органі місцевого самоврядування, вимагав від приватного підприємця 4,5 тис. доларів США за продовження терміну оренди земельної ділянки.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.