Депутату Степченку, якого підозрюють у вимаганні хабара у вирішенні земельних питань, допомагає янгол чи слідчий суддя Янголь?

Суд відмовив прокуратурі у відстороненні депутата В’ячеслава Степченка (на фото) від головування в земкомісії Cумської міськради. Таке рішення слідчий суддя Євген Янголь прийняв сьогодні, 13 квітня, повідомила журналістка Олена Адаменко.

Примітно, пише вона, що цей же суддя раніше відмовив прокуратурі в обранні запобіжного заходу депутату, який підозрюється у вимаганні та отриманні хабара у розмірі 4,4 тис. доларів США.

Це рішення Апеляційний  суд Сумської області скасував і направив клопотання прокуратурі про обрання запобіжного заходу на новий розгляд. Незважаючи на це, прокурор Максим Алексєєв відведення слідчому  судді Євгену Янголу  не заявляв.

Що стосується обрання запобіжного заходу В’ячеславу Степченку, засідання суду також було призначено на сьогодні в іншого слідчого судді Олександра Капкіна, проте його перенесли у зв’язку з неявкою одного з двох адвокатів депутата Віталія Дмитренка. Другим адвокатом депутата є Петро Маланчук.

Нагадаємо: правоохоронні органи підозрюють Вячеслава Степченка в тому, що він, користуючись повноваженнями в органі місцевого самоврядування, вимагав від приватного підприємця 4,5 тис. доларів США за продовження терміну оренди земельної ділянки. Депутат міської ради був затриманий на гарячому , і йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Джерело: http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/232681#sel=10:1,96:2

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.