Депутати передали меру Сум «ковдру Насірова», натякаючи, що він ховається від суду (ВІДЕО)

Сьогодні, 13 квітня, був запланований розгляд корупційного правопорушення міського голови Сум Олесандра Лисенка у Зарічному районному суді міста Суми. Однак, сам фігурант справи до суду не  з’явився через хворобу і лікування у санаторії.

Ірина Клімашевська,  суддя Зарічного районного суду м. Суми повідомила: «Лисенко не може бути присутнім, перебуває за межами міста Суми, у зв’язку з завершенням лікування з урахуванням графіків маршрутів, вибув з міста лікування і перебуває на шляху до Сум, прибуває о 18.02»  Тому суддя вирішила відкласти розгляд справи на 16 квітня.

Натомість, на засідання суду прийшли депутати міськради. Один з них,  Андрій Крамченков,  вручив адвокату мера «ковдру Насірова», щоб той передав його своєму підзахисному, натякаючи на незмінні недуги чиновників, як тільки їх починають судити.

«У нас якась дивна хвороба ходить, як тільки чиновника притягають до відповідальності, вони хворіють, то на інвалідному візочку, то на носилках, хто в одіялку, от ми вирішили подарувати міському голові такий аксесуар, щоб доповнити його імідж хворого підсудного», – прокоментував Андрій Крамченков.

Нагадаємо, що У Зарічному районному суді розглядають справу стосовно протоколів про адмінпорушення, пов’язані з корупцією міського голови із 30 січня.  Якщо вину мера  доведуть – йому загрожує штраф від 3 тис.400 до 6 тис.800  гривень.

Вручаем одеялко а-ля Насиров болеющему подсудимому Лысенко

Gepostet von Andriy Kramchenkov am Freitag, 13. April 2018

Довідково. До чого «ковдра Насірова»? Глава ДФС Роман Насіров у 2017 році став головним «героєм» корупційного скандалу.   Детективи НАБУ спільно з співробітниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури запідозрили головного податківця України у зловживаннях на суму у 2 мільярди гривень.  Чиновник раптово захворів ще до того, як детективи НАБУ вручили йому підозру про вчинення злочину. Мережу тоді обійшли кадри, на яких чиновника вивозять на носилках «швидкої», накритого строкатою ковдрою, дуже схожею на ту, яку депутати подарували меру Сум.

Джерело: http://sumypost.com/sumynews/politika/meru-sum-deputati-peredali-kovdru-nasirova-u-zv-yazku-z-jogo-hvoroboyu-protyagom-45-dniv-video/

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.