Мер Сум після двох місяців лікування вийшов на люди у суді, де розглядається обвинувачення його у корупції

Сьогодні сумчани, нарешті, побачили міського голову Олександра Лисенка, який із 15 лютого знаходився на лікуванні. 17 квітня він прийшов  до Зарічного районного суду, де розглядається його справа. Нагадаємо,  мера звинувачують у правопорушенні, пов’язаному з корупцією –  голосуванні на сесії міськради за установку надбавок і премій самому собі.

Олександр Лисенко обіцяв прийти до суду ще 13 квітня, але не зміг, як пояснив, купити квиток  на поїзд «Київ-Суми».  Не з’явився він і 16 квітня,  тому що ніхто в суді не зміг зв’язатися з мером.  На телефонні дзвінки ні він сам, ні його адвокат не відповідали, хоча мер вийшов на роботу, але тільки для того, щоб взяти одноденну відпустку.

Втім і сьогодні, 17 квітня,  засідання суду по його справі знову відклали на тиждень, так як обвинувачений заявив відвід судді.

Адвокат обвинуваченого стверджує, що суддя Клімашевська грубо порушувала процесуальне право під час розгляду справи, а саме, перебуваючи у відпустці і з метою прийняття рішення по справі, 14 і 20 березня виходила на роботу, в той час як інші справи на зазначені дати не призначалися.

Крім цього, суддя Клімашевська, за словами адвоката,  час перебування підсудного на лікарняному, щоб уникнути закінчення терміну притягнення до адмінвідповідальності, призупинила розгляд справи. Рішення про призупинення слухання прийнято у формі постанови без присутності обвинуваченого що, як стверджує його адвокат Матюшінець, суперечить процесуальному і адміністративним кодексом.

Тож, з  огляду на клопотання обвинуваченого, справу  відкладено до 24 квітня. За цей час автоматизована система повинна призначити іншого суддю.

Є підозра, що на той час закінчиться термін притягнення Олександра Лисенка до адміністративної відповідальності. Адвокат стверджує , за його підрахунками, термін притягнення до відповідальності вже закінчився.

Фото: 0542 ua.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.