Сутичка на сесії облради. «Східний корпус» знов намагався вивести депутата Божка з сесійної зали

Черговий інцидент за участю представників ГО «Східного корпусу» і депутата з групи «За людей» Андрія Божка (на фото – праворуч)  стався вчора на сесії Сумської облради.

Лідер «Східного корпусу» Денис Сокур нагадав присутнім, що Андрій Божок ухилився від призову за мобілізацією в час коли на сході країни йде війна, а тому, на його думку, такій людині не місце серед депутатів. Також Денис Сокур вважає, що Божок інсценував підпал свого будинку у січні цього року. Активісти «Східного корпусу» намагалися силоміць вивести депутата із зали, але їм завадила це зробити поліція.

Нагадаємо, що це вже друга спроба «Східного корпусу» примусити депутата залишити сесію. Перша сталася 2 березня ц.р. Тоді ж перший заступник голови облради Анатолій Річкаль зачитав лист від військомату з підтвердженням озвученої активістами  інформації.

Під час вчорашньої сесії Анатолій Річкаль повідомив, що відкрито кримінальне провадження за фактом ухилення депутата від призову і наголосив: «До обласної ради яке питання? Прокурор і правоохоронні органи хай займаються цим питанням».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.