Мер Олександр Лисенко відзвітував перед сумчанами за роботу у 2017 році (ВІДЕО)

Сьогодні, 28 квітня,  в обласній філармонії міський голова Сум Олександр Лисенко звітував перед громадою  за роботу у 2017 році.

Пріоритети міської влади, повідомив очільник обласного центру, торік залишались незмінними: створення умов для комфортного проживання у Сумах містян усіх вікових категорій: від найменшеньких – до людей поважного віку.

Олександр Лисенко детально зупинився на доходах і видатках міського бюджету, зокрема по напрямку соціального призначення, розповів про зрушення у житлово-комунальній сфері, реалізованих заходах із енергозбереження, публічності бюджетного процесу, розвитку інфраструктури, капітальному будівництві та дорожньому господарстві тощо.

Серед головних напрямків, на які була спрямована увага міської влади у 2017 році, очільник обласного центру назвав, зокрема житлово-комунальне господарство. У цій галузі вже понад три роки, і минулий рік не став винятком, велась планомірна робота, результатом якої стала низка відремонтованих ліфтів, покрівель та комунікацій.

Також Олександр Лисенко зупинився на розвитку інфраструктури міста та дорожнього господарства. Минулоріч у Сумах відновили роботу деяких фонтанів, оздобили місто оригінальними квітковими композиціями та продовжили озеленювати його. Займались будівництвом та реконструкцією об’єктів, які відносяться до різних сфер життєдіяльності міста, серед яких чільне місце посідають спортивні об’єкти.

Ремонтували приміщення, впроваджували енергоефективні заходи та придбавали обладнання для закладів освіти та охорони здоров’я. А поруч з тим департамент соціального захисту населення забезпечував реалізацію прав сумчан на низку пільг, які фінансуються з міського бюджету в тому числі.

Міський голова зупинився і на транспортному питанні, яке є одним із актуальних. Розповів, що загалом на поповнення парку КП «Електроавтотранс» з міської казни торік спрямували понад 42 млн гривень.

Наприкінці доповіді Олександр Лисенко коротко зупинився на окремих завданнях на поточний рік. Потому відзначив містян за внесок у розвиток міста та відповів на запитання присутніх у залі.

ВІДЕО:

 

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Мер Олександр Лисенко відзвітував перед сумчанами за роботу у 2017 році (ВІДЕО)”

  1. Лысенко – очередное разочарование горожан. Надо быть очень «умелым» управленцем , чтобы при бюджете три миллиарда гривен довести город до ужасного состояния. Ни дорог, мусор везде, зимой гололёд и неубранный снег, воровство бюджета по всем направлениям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.