У Сумах 29 ліфтів простоюють через нерадивого чиновника

Протягом місяця 29 капітально відремонтованих ліфтів не можуть запустити в експлуатацію через те, що департамент інфраструктури міста не провів експертизу зроблених ремонтів і ліфтові служби не отримали відповідних дозолів. Про це йшлося сьогодні на апаратній нараді у Сумському міськвиконкомі.

Виявилося, що головним винуватцем ситації є директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко (на фото), який не організувавши необхідну процедуру, пішов у відпустку.

Обурений Олександр Лисенко дав доручення своєму заступнику з питань діяльності виконавчих органів ради Олександру Журбі провести службове розслідування і вкотре пригорозив Яременку звільненням.

 

Нагадаємо, що це вже не перше попередження на адресу Григорія Яременка, яке залишається кожного разу без наслідків. У листопаді 2017 року, коли постало питання, чому ж міський голова, незважаючи на свої погрози, щомісячно преміює цього нерадивого чиновника, Олександр Лисенко проговорився, що головне досягнення його підлеглого – укладання тротуарної плитки.

«Зазначимо, – писав тоді Xpress,-  що громаду Сум  та ЗМІ  вже давно  «терзают смутные сомнения» (ще з початку впровадження проекту «євродворів»)  щодо  ролі  Григорія Яременка у формуванні замовлень на ці роботи (за кошти міського бюджету)  серед вузького кола бізнесменів-однопартійців мера».

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “У Сумах 29 ліфтів простоюють через нерадивого чиновника”

  1. Налицо кризис управления во власти . Набраны чиновники дилетанты и бездельники. Фракция БЮТ в горсовете нацелена только на воровство бюджета. Лысенко – или недалекий человек, а скорее участник этого городского ОПГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.