Якщо активістів не зупинити, то їх треба очолити. Що запропонував мер Сум

Несподіванкою сьогоднішньої апаратної наради у Сумській міськраді стало те, що дорожні активісти, які два тижні тому вимагали звільнення директора КП «Шляхрембуд» Олександра Вегери, похвалили його за дотримання стандартів при виробництві асфальту. Втім, далі зауважили, що тепер контролюватимуть вже якість його укладання шляховиками.

Мер Сум у зв’язку із цим, мабуть,  розуміючи, якщо процес не можна зупинити, то його треба очолити, запропонував створити в структурі органів влади відділ контролю, який би контролював якість ремонту доріг, тротуарів, житлового фонду, роботу комунальних підприємств і т.п.

– Я думаю, це повинен бути як транспортний відділ, який безпосередньо підпорядковується профільному заступнику, – зауваживОлександр Лисенко . – Але в цьому випадку відділ контролю повинен підпорядковуватися безпосередньо міському голові безпосередньо. І якщо ми знайдемо мало того, що щось неякісно зроблене, але і хтось кудись подів кошти, ми ж можемо перевірити всю бухгалтерію, звернемося в правоохоронні органи, і вас знайдуть. Я поки не готовий презентувати, як це буде виглядати, але там повинні працювати незаангажовані фахівці».

Також Олександр Лисенко дав доручення опублікувати на Інформпорталі МР погоджений ним на поточний рік графік ремонту доріг, який має виконати КП «Шляхрембуд». Начальник управління капітального будівництва Віталій Шилов пообіцяв зробити це вже за два дні.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.