Чому така якість? Для облаштування «євродворів» у Сумах міськрада залучає непрофесійних нелегалів

Лише упродовж перших днів травня поточного року Управлінням Держпраці у Сумській області виявлено 56 неоформлених працівників. З них –  20 неофіційних працівників на підприємстві, що проводить роботи по укладенню на замовлення Сумської міськради  бруківки у житлових дворах обласного центру –  так звані «євродвори».

Нагадаємо, що якість цих “євродорів” вже давно стала предметом жвавого обговорення у соцмережах. На них провалюються автівки, жителі взимку не можуть вийти з під’їздів, бо “євродвори”, розлекламовані мером Олександром Лисенком, перетворюються на ковзанки для пенсіонерів.

Раніше сумське Бюро аналізу політики повідомляло, що шість фірм з восьми, що уклали договір на ремонт міжбудинкових доріг з Управлінням капітального будівництва у Сумах,  пов’язані між собою юридичною адресою або засновником.

Офіс цих фірм складається з кількох кімнат. Назв підприємств на дверях немає. Представники кожної фірми сидять в одному приміщенні за різними столами.

Їх обєднують два  засновники. Єдуард Пінаєв значиться як власник ТОВ «Оптімас» і ТОВ «Брукстріт»,   Олексій Сисоєв у засновниках ТОВ «Зенітбрук та ПП КФ «Консалтинг».

За даними порталу публічних фінансів e-data усі 6 фірм об’єднаних юридичною адресою та засновником отримали від УКБ понад 25 мільйонів гривень.  Це 30 відсотків від усієї суми як аванс.

 Також, повідомляє  управління Держпраці, у суб’єкта господарювання, який організовує роботи по утепленню фасадів будинків – три працівника, що працюють без укладення трудового договору.  У тому числі 12 нелегальних працівників були залучені роботодавцем до перекриття покрівель будинків. Хоча роботи на висоті не можуть виконуватися фізичними особами, а лише роботодавцями, які мають відповідний на це дозвіл та матеріально-технічну базу.

У результаті 39 інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, що використовують найману працю, починаючи з березня поточного року фахівцями Управління Держпраці у Сумській області виявлено 88 неоформлених працівників на 22 підприємствах.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.