Мер Сум просить через суд зняти з нього ярлика «корупціонер»

Міський голова Сум Олександр Лисенко звернувся до Апеляційного суду Сумської області і просить скасувати рішення першої інстанції про закриття відносно нього адмінсправи по корупції у зв’язку з закінченням строку притягнення до відповідальності та прийняти нове рішення про відсутність у його діях складу корупційного правопорушення.

Засідання призначене на 21 травня.

Нагадаємо, що  25 квітня в Зарічному районному суді м. Суми суддя Ірина Клімашевська оголосила постанову про закриття адміністративної справи у зв’язку з закінченням строку притягнення до адмінвідповідальності. Однак у цій постанові сказано, що правопорушення мер зробив, бо голосував за преміювання самого себе в умовах реального конфлікту інтересів. У тому числі судом дана оцінка і позиції Олександра Лисенка про те, що премії він роздавав нужденним людям і виписував їх по мірі виникнення потреби у окремих осіб. Як встановив суд, навіть благодійність є приватним інтересом і суперечить повноваженням мера. Тому навіть в цілях благодійності чиновник не повинен преміювати сам себе.

Нагадаємо, що мова йде про те, що під час голосування 22 лютого 2017 року на засіданні ХХ сесії Сумської міськради за зміну умов персонального щомісячного преміювання, міський голова не повідомив про наявність реального конфлікту інтересів і проголосував за преміювання самого себе.

Джерело: http://www.dancor.sumy.ua/news/newsline/235434

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Мер Сум просить через суд зняти з нього ярлика «корупціонер»”

  1. Если ты мудак, а ещё и по биографии офицер, то всуть в рот дуло и жми куроку мудак!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.