Кращє пєрєбдєть? Мер Сум позбавив сумських дітей екскурсій на невизначений термін

За дорученням міського голови Олександра Лисенка в Сумах встановлено мораторій на екскурсійні та туристичні поїздки організованих груп дітей автомобільним транспортом, повідомив сайт міськради:

«Я надав доручення припинити всі поїздки, екскурсії дітей міста Суми до повної перевірки транспорту і отримання інформації від структур патрульної поліції та державної автомобільної інспекції, а також до надання нам переліку тих підприємств і підприємців, які мають право і відповідні можливості технічні перевозити дітей», – зазначив Олександр Лисенко.

За інформацією начальника управління освіти і науки Антоніни Данильченко, на керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти направлено відповідні листи. Заборона на групові поїздки дітей діятиме до особливого розпорядження. Мораторій стосується автомобільного транспорту.Його запровадження пов’язано з ДТП, в яку 13 травня потрапили у Білорусі діти з Сумщини. В результаті аварії одна дитина загинула, шістьох шпиталізовано».

Зауважимо, що стосовно безпеки перевезення як дітей, так і дорослих сумськими маршрутками, в яких на ходу відвалюються колеса  (петиція Геннадія Трофименка), то тут міська влада  відбулася розпливчастою відповіддю “на сьогодні проводиться робота щодо поступового збільшення питомої ваги комунального транспорту на ринку міських пасажирських перевезень”

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.