Мер Сум всупереч провальним результатам роботи директора КП «Електроавтотранс» продожив з ним контракт

Мер Сум Олександр Лисенко всупереч провальним результатам роботи директора КП «Електроавтотранс» Віталія Однорога сьогодны продожив з ним контракт.

Нагадаємо, що на початку березня ц.р. представники  тимчасової депутатської комісії , які вивчала діяльність сумського «Електроавтотрансу» дыйшли до висновку, що  Віталій Однорог керує підприємством неефективно.

«Наш діалог з Однорогом розпочався ще у 2016 році, коли він на конкурсі давав свої пропозиції стосовно стратегічного розвитку підприємства. Тоді були наміри розвивати підприємство, а в 2017 році вже таких намірів не бачимо,  – зокрема, зазначав депутат Олексій Рябенков. – Протягом двох років ми постійно чуємо, що СумДУ вже розробляє стратегію підприємства, що в планах у Однорога поїхати у відрядження в Одесу чи Миколаїв, щоб отримати там позитивні знання від керівників аналогічних КП. Але всього цього немає, є лише документ з цифрою в більш ніж 300 млн. гривень.При цьому в  керівника «Електроавтотрансу» абсолютно відсутнє бачення стосовно долі рухомого складу КП, немає інформації стосовно транспортної схеми та розвитку персоналу».

З ним погодилися тоді навіть представники «Батьківщини» – секретар міськради Андрій Баранов і депутат Володимир Шилов.

Вражаючі факти неефективного і сумнівного використання бюджетних коштів в КП «Електроавтотранс» навели 15 травня 2018 року представники громадської комісії з транспорту.

Між тим,  Олександр Лисенко іншої думки.. «Ті умови,що були висунуті, щоб подовжити контракт, він виконав.По першому тендеру 4 автобуси поставлені, по другому – два тролейбуси вже в нашому місті, і до кінця місяця будуть ще 2 тролейбуси. Також вимоги по ремонту автобусів були ним виконані», – так прокоментував своє рішення міський голова.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.