Депутати забули про політичні чвари заради спортивної честі Сумщини

Вчора, 17 травня, у  Сумах, в легкоатлетичному манежі СумДУ стартували фінальні змагання Сумської області у рамках Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів.

Спорт примусив парламентарів Сумщини на два дні забути про політичні чвари і  об’єднатися заради визначення тих, хто представлятиме область на Всеукраїнській спартакіаді в м. Чорноморськ. Так в одній футбольній команді можна було побачити заступника голова облради Анатолія Річкаля (БПП «Солідарність»), екс-губернатора Юрія Чмиря («Відродження») і Олександра Стрельченка («Оппоблок»).

«Ця спартакіада — гарний привід для представників різних політичних сил забути про можливі непорозуміння і чвари, об’єднатися в єдину команду і разом, допомагаючи один одному, йти до єдиної мети — розвивати нашу область, робити її кращою», —вважає Юрій Чмирь.

Перший день змагань виявив перших переможців. Кращою в настільному тенісі стала представниця Роменського району Ірина Сегеда, а у шахах – депутат з Ямпільщини Ірина Панченко.

Всього в обласному фіналі Спартакіади беруть участь 19 збірних команд і близько 300 учасників.

Сьогодні пройдуть змагання з шашок серед чоловіків та жінок і турнір з волейболу. І, відповідно, нагородження призерів та переможців дводенних змагань, з яких і буде сформовану депутатську збірну Сумщини.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.