Сумчани гадають, чому і навіщо міська влада «засіяла» в СумДУ на півмільйона гривень

Як ми вже повідомляли, виконком Сумської  міської ради замовив  Сумському державному університету опитування на тему «Дослідження цінностей та життєвих пріоритетів мешканців міста Суми» за 195,3 тис. грн. Та зясувалося, що це далеко не все. СумДУ має виконати ще дві роботи  для міської влади на загальну суму в ще майже 400 тис. гривень.

Перша – «Дослідження якості надання послуг жителям Сум»( 173, 8 тис. грн.), друга – «Розробка стратегії розвитку міста Суми до 2027 року» (195 тис грн.)

Правозахисник, лідер Сумської обласної організації партії «За життя» Олександр Соколов, який повідомив про це, так коментує ініціативу міської влади, яка обійдеться бюджету у більш ніж півмільйона гривень:

«Теперь уж точно заживём! Это ж нужно додуматься, потратить такие деньги, чтобы получить данные, которые можно было узнать, исходя из анализа запросов горожан, петиций, обращений!

А по поводу стратегии, я что-то не пойму, т.е. у власти находятся люди, которые за последние 4 года так и не поняли проблематики и не разработали путей решения? Что не день, то  сюрприз!»

Сумчани в коментарях теж гадають, з чого це міська влада так щедро «засіває» в СумДУ:

«Надо ожидать чего-то более серьезного. Это кусочек «большого пирога», который дают СУМДУ, чтобы они потом «не подвели»

«…власть не знает, куда ей деньги девать или хочет таким образом подкинуть кому -то бабки, может, и не безвозмездно».

І дають свої оцінки, лаконічніша з яких: «Бредятіна!»

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.