Очевидне- неймовірне: сайт Сумської облради посів 4 місце серед сайтів облрад України

Оцінювання проводилося Інститутом громадянського суспільства по 25 позиціям за 4-бальною шкалою. Веб-сайт Сумської облради  набрав 79 балів із 100 максимально можливих і, якщо не брати до уваги сайт Київської міської ради, зайняв серед обласних рад 4 місце після Тернопільської, Рівненської та Миколаївської областей. Середня оцінка сайтів обласних рад по Україні складає 65 балів.

Відповідні рейтинги були оприлюднені на робочій семінар-нараді «Механізми ефективної реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні», яка відбулася у Харкові.

Проект виконує Всеукраїнська асоціація сприяння самоорганізації населення у рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

За 14 показниками інформація на сайті Сумської обласної ради є не просто доступною, а повною і актуальною, вважають аналітики.  По 9 показниках інформація є неповною або частково неактуальною.Також в аналізі зазначено, що на сайті Сумської облради відсутня можливість задати запитання депутату облради.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.