Загадкове відео із заступником мера Сум і навіщо він змінив своє прізвище?

Справжнє прізвище 27-річного заступника  міського голови Сум, якому довірені питанння діяльності виконавчих органів ради та опікування медициною, як дізнався сайт «Сумські дебати» , не Галицький , а  Гейко.  

Підтвердження цьому видання знайшло у декларації заступника, оприлюдненій на сайті НАЗК. Так, посадовець Максим Олегович Галицький  декларує спільне з батьком Олегом Володимировичем Гейком майно – квартиру і автомобіль.

В Інтернеті «Сумські дебати знайшли» також відео, на якому  учень 11-го класу 4-ї школи Максим Гейко робить доповідь про командира УПА Романа Шухевича. Відео датоване 2012 роком, але тут щось не стикується. Якщо Максим Галицький у 2012 році був учнем 11 класу, то чому в його біографії на сайті міськради повідомляється, що того ж року він вже закінчив Львівський національний університет ім. І.Франка?

Можливо, на відео не Максим, а його брат Богдан 1994 року народження, який навчався в тій же 4-ій школі,  і журналістка, яка готувала сюжет, переплутала імена? В той же час юнак на відео більше схожий на Максима, чим на Богдана Гейко.

«Цікаво, що змусило молодого патріота, відмовитися від батькового прізвища і обрати собі інше, на польський манер? – запитують «Сумські дебати». –  Тим більше, що можна припустити, що прізвище «Гейко» походить від козацького кличу «Гей!».

Ще більше дивним цей вчинок видається тому, що він (Максим) є активним членом ВО «Свобода», партії, відомої своїми принциповими постулатами, що ставить український націоналізм на перше місце і відкидає будь-які  запозичення з інших країн.

Можливо, так на нього вплинуло навчання на політолога в Львівському національному університеті ім. І.Франка або ж надихнула постать короля Данила Галицького, правителя Галицько-Волинського князівства?

Також не секрет, що своєму сину Максим Галицький, будучи католиком (очевидно віру пан Галицький теж змінив), дав подвійне на католицькій звичай ім’я – Богдан-Франциск.

Також варто додати, що брат Максима Богдан не захотів змінювати родинному українському батьківському прізвищу».

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Загадкове відео із заступником мера Сум і навіщо він змінив своє прізвище?”

  1. Журналистам делать нечего? Какая разница зачем он так сделал! Личное дело. Его фамилия и пусть поступает как хочет.
    Кстати, я б тоже поменял такую фамилию

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.