У голови Сумської ОДА – новий перший заступник

У п’ятницю, 15 червня, депутати Сумської районної ради одностайно підтримали дострокове припинення повноважень голови Сумської районної ради Вадима Вагіфовича  Акпєрова. За його словами, вже з 19-го червня він працюватиме заступником голови Сумської обласної державної адміністрації.

Обов’язки ж голови районної ради до обрання нового очільника виконуватиме заступник Вадима Акпєрова – Анатолій Салогуб.

На посаді голови Сумської районної ради Вадим Акпєров перебував з грудня 2015-го року. До цього працював спеціалістом з охорони праці і заступником гендиректора в Сумському КП   «Сумиоблагроліс» та виконуючим обов’язки директор ДП «Сумський державний селекційний центр». Народився у місті Донецьк, має вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». З листопада 2016 р. очолює Сумську міську організацію партії «БПП «Солідарність».

Представлення нового заступника (першого заступника?)  голови ОДА, скоріш за все, відбудеться завтра під час апаратної наради в облдержадміністрації.

Відомо, що документи на заміщення посади першого заступника голови Сумської ОДА Вадим Акпєров подав ще у лютому 2018 року. Ця посада стала вакантною після того, як її з  15 січня 2018 р. полишив Олександр Марченко, який переїхав до Києва.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.