З чим зверталися до голови Сумської ОДА жителі Конотопського і Шосткинського районів

Посприяти виділенню коштів на покращення медичного обслуговування селян пообіцяв під час особистого прийому громадян у Конотопській райдержадміністрації голова Сумської ОДА Микола Клочко.

Зокрема, з проханням виділення коштів на реконструкцію амбулаторії у с. Соснівка Конотопського району до нього звернувся лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Микола Клочко зазначив, що звернеться до Уряду і посприяє, щоб кошти на цю амбулаторію виділили в наступному році. У той же час наголосив на пожвавленні підписання декларацій з лікарями у місті та районі.

Провів прийом громадян голова облдержадміністрації і в приміщенні Шосткинської райдержадміністрації.

У Шостці на прийом до керівника області звернулось чотири особи. Громадяни порушували питання ремонту автомобільної дороги Шостка – Дібровка на ділянці Крупець – Івот, ремонту дороги Шостка – Ямпіль, прокладання залізничної колії Шостка – Макове, забезпечення опалення спортивного комплексу «Свема» під час осінньо-зимового сезону.

Всі звернення поставлені на особистий контроль очільника області, встановлені контрольні терміни їх виконання, повідомляє прес-служба ОДА.

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.