«А ви соплі розводите!» Хто розлютив сьогодні зранку мера Сум

На сьогоднішній апаратній нараді відповіді директора  департаменту інфраструктури Григорія Яременко так розлютили міського голову Олександра Лисенка, що він вимушений був вдатися до «непарламентських» слів на його адресу.

Мова йшла про зливову каналізацію у дворах на вул. К. Зеленко. Департамент інфраструктури, до якого звернулися місцеві жителі і якому мер дав доручення прочистити її , кілька місяців не може визначитися з тим, чия це відповідальність, хто буде виконувати роботи і звідки брати кошти. Сьогодні це питання знов обговорювали у присутності директора КП «Міськводоканал» Анатолія Сагача та сумчанина, який вже ходить на апаратні наради, як на роботу, намагаючись хоч через мера вирішити своє питання.

Далі пряма мова Олександра Лисенко дослівно:

…Якщо в голові немає у керівників, будемо сидіти тут як ідіоти. Ми повинні про це тут розмовляти, так, Григорій Іванович? Всі ми тут слухаємо по ваших робочих питаннях. У кожного таких питань по сотні в день. А ми ваше питання вже втретє заслуховуємо окремим питанням. Людина прийшла знову. Ви, побачивши його ( жителя вул Зеленко – Xpress) на вході, відразу повинні були брати його, їхати до нього і сказати: «Зараз все зробимо!». А таких людей сотні тисяч! Ось, що погано. Тому що ви не вирішуєте проблему, не знаєте, як її вирішувати. Підніміться і скажіть: «Я не знаю, як вирішити проблему з лівневкою, тому що у мене немає відповідної освіти, тому що Сагач мені не відповідає на дзвінки. А ви, Олександре Івановичу ( заступник мера з ЖКГ Журба – Xpress), повинні сказати: «Григорій Іванович, сідай. Олександр Миколайович, я зараз вам дам відповідь». А ви соплі розводите, розумієте! Чого ви соплі розводите тут. І з усіх питань так. Скільки я буду це терпіти? Не можна так зараз працювати. Час вже не той. Реорганізацію проведемо, 70 осіб скоротимо і подивитися! »

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.