Молодий директор сумського КП звільнився через корупцію в міськраді?

Сайт Sumy.Today опублікував вчора  інтерв’ю з Володимиром Никоненком, депутатом міськради від «Батьківщини»,  наймолодшим директором нещодавно ліквідованого комунального підприємства «Архітектура. Будівництво. Контроль».

Володимир щиро зізнається виданню, що йому «просто стало не цікаво бути директором комунального підприємства. Коли заходив на КП, то не розраховував пробути там так довго».

Ще однією з причин звільнення Никоненко називає те, що він «не бачив якоїсь зацікавленості розпорядників коштів співпрацювати саме з КП».

«Я б не хотів називати конкретні прізвища, – говорить колишній активіст. –  Хто розуміється на цьому, і так здогадається. Я аналізував, кому КП «Архітектура. Будівництво. Контроль» надавало послуги. Так ось, 40% – це приватні замовлення. І десь по 30%  – Департамент інфраструктури і Управління капітального будівництва. Думаю, що останні могли б замовляти набагато більше, але цього не відбулося. А постійно ходити й виклянчувати замовлення я не хотів».

Довідково. Володимир Никоненко був призначений директором КП «Архітектура. Будівництво. Контроль» з 12 лютого 2016 р., хоча не мав ні архітектурної, ні будівельної освіти.   До цього працював менеджером з  продажів  кондитерської  компанії «АВК». У 2013 році був засуджений до 1 року ув’язнення за розповсюдження  трафаретів з президентом України  Януковичем,   де була зображена червона цятка посеред лоба, як наслідок пострілу. У 2015 році брав участь в  АТО у складі батальйону «ОУН» і тоді ж був обраний депутатом Сумської міськради за партійним списком «ВО «Батьківщина».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.