Новий прокурор Шостки пообіцяв ділом довести, що він гідний своєї посади

Наказом Генерального прокурора України від 30 листопада 2018 року за рекомендацією Ради прокурорів України керівником Шосткинської місцевої прокуратури призначено 27-річного юриста 1 класу Байдака Андрія Юрійовича.

Представляючи 4 грудня колективу новопризначеного керівника, заступник прокурора Сумської області Сергій Таранушич перелічив основні завдання на сьогодні  правоохоронних органів: недопущення будь-яких сепаратистських проявів та дестабілізації ситуації, протидія незаконній вирубці лісу, боротьба з кримінальною корупцією, недопущення протиправного використання бюджетних коштів, насамперед виділених на будівництво доріг, протидія вуличній злочинності, викриття злочинів у земельній сфері.

Щодо новопризначеноо прокурора, то Таранушич зазначив, що Андрій Байдак неодноразово доводив свою цілеспрямованість, принциповість та професіоналізм, зокрема у викритті протиправної діяльності не тільки колишніх високопосадовців, а й заступника прокурора області, повідомляє прес-служба обласної прокуратури. Очевидно, йдеться про справу Сергія Маслюка.

У свою чергу, Андрій Байдак подякував керівництву Генеральної прокуратури та прокуратури Сумської області за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль, щоб спільно з колективом вибудувати конструктивну взаємодію з органами місцевої влади та правоохоронними органами задля виконання функцій і завдань, визначених Конституцією та Законами України. «Я не буду зараз багато говорити і роздавати обіцянки, а краще докажу на все на ділі», – наголосив він.

Довідково: Андрій Байдак народився у 1991 році в м. Лебедин Сумської області, у 2013 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Попередня посада – начальник першого відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Сумської області.

Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади стажиста слідчого відділу прокуратури м. Суми. У зазначеній прокуратурі на посадах різного ступеня працював протягом трьох  років. Потім обіймав посаду начальника Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури, майже рік очолював відділ організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Сумської області. У 2017 році нагороджений Грамотою Генерального прокурора України.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.