Прем’єр-міністр Гройсман розгнівався на голову Лебединської РДА

Неналежне виконання своїх повноважень головою Лебединської РДА Віктором Химичем відзначено вже на урядовому рівні.

У розпорядженні Кабміну № 969-р,  підписаному 12 грудня  прем’єр-міністром Володимиром  Гройсманом,  зокрема сказано: «Відповідно до підпункту «б» пункту 6 частини першої статті 20 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» за незабезпечення належного виконання повноважень Лебединської районної державної адміністрації Сумської області у сферах поводження з відходами, транспорту, забезпечення реалізації прав дітей та цивільного захисту оголосити догану Химичу Віктору Васильовичу —  голові Лебединської районної державної адміністрації Сумської області».

Нагадаємо, що 22 листопада на колегії Сумської облдержадміністрації після звіту начальника Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області Наталії Шевченко постало питання про доцільність перебування на своїх посадах деяких керівників районів. Лебединський район згадували через  проблеми з оновленням нормативної грошової оцінки землі,  а заступник голови ОДА Вадим Акпєров  відзначив, що в цьому  районі на сьогодні не існує жодної об’єднаної територіальної громади.

Раніше, у січні ц.р.,  Віктора Химчича (на фото)  про доцільність його перебування на посаді голови РДА попереджав голова ОДА Микола Клочко. «У вас у районі відбувається беззаконня. Це – не перший трагічний випадок (вбивство на полюванні заступника Химчича – Xpress)  – аналогічна ситуація на Лебединщині вже була у 2015 році. Я неодноразово попереджав керівників району про персональну відповідальність. Тому Віктору Химичу необхідно подумати про доцільність свого перебування на посаді», – наголошував тоді Микола Клочко.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.