У Сумській міськраді планують створити окремий відділ, який перевірятиме як заступники виконують накази мера

Про черговий «ляп» Департамента інфраструктури стало відомо сьогодні на апаратній нараді мера Сум. Підрядник, якому Департамент доручив ремонт даху в будинку «війського містечка», розібрав дах і залишив його відкритим в очікуваннні матеріалів. Сніг і відлига зробили свою справу,  і мешканців будинку затопило. Вони звернулися за допомогою до міського голови, той доручив розібратися в ситуації директору Департаменту Григорію Яременку (на фото праворуч), який дорученням знехтував.

Тому після розмови на підвищених тонах на апаратній Олександр Лисенко знов заговорив про створення окремого відділу, який контролюватиме, чим займаються його заступники.

«Жителі цього будинку мені подзвонили ще два тижні тому, до потопу, я вам передавав, ви нічого не зробили, ніхто туди не сходив, нічого не пояснив людям, нічим не допоміг, – гнівався мер. – Службове розслідування розбереться, хто, чому і як не зробив. Це тільки один приклад.

А якщо я згадаю ліфти, які відремонтували і не працюють, якісь інженерні мережі, коли їх змінюють, а результату немає, ставлять бойлер, а гарячої води немає…

Ми говорили про відділ контролю, так ось відділу контролю у департаменті не буде, тому що відділ контролю в департаменті це буде «рука руку миє». Будете самі собі звіти давати. У вас є технагляд, ось з технаглядом і працюйте.

А відділ контролю підпорядковуватиметься міському голові. Нехай там буде двоє людей, але я буду знати, що вони поїхали, подивилися і будемо знати дійсно, що там робиться».

Григорію Яременку була обіцяна догана, якщо до 16:00 21 грудня дах не буде поремонтовано.

Це не перший випадок, коли підлеглі підводять Олександра Лисенка, але він й досі, незважаючи на неодноразові погрози, нікого з них не звільнив і навіть не виніс догани. Натомість недбайливі  чиновники працюють  далі і регулярно отримують надбавки «за інтенсивність» і премії.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.