Міська влада Сум, нарешті, офіційно відреагувала на загибель немовляти

Керівництво міста співпрацює з правоохоронними органами у справі розслідування факту загибелі дитини в ліфті багатоповерхівки по вул. Супруна, йдеться в опублікованому вчора на Інфопорталі Сумської міської ради повідомленні.

Зокрема, надається необхідна інформація та документи стосовно роботи структурних підрозділів, які опікуються питаннями функціонування ліфтового господарства.

Також міський голова Олександр Лисенко видав розпорядження про проведення службового розслідування щодо можливого неналежного виконання посадовими особами департаменту інфраструктури міста своїх повноважень. Розслідуванням займатиметься комісія, яку очолив заступник міського голови Максим Галицький, який відповідає за напрямок співпраці з правоохоронними органами. Працюватиме вона до 31 січня.

Із 4 січня на час проведення службового розслідування директор департаменту інфраструктури міста Григорій Яременко відсторонений від виконання посадових обов’язків.

Міський голова висловив співчуття рідним немовляти та надав доручення департаменту соціального захисту населення розглянути питання надання допомоги родині.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.