У Конотопі замінили начальника поліції, відправивши його… у декретну відпустку

8 січня  у Конотопі на нараді під головуванням секретаря міськради Тетяни Сизон був представлений новий очільник Конотопського міськвідділу поліції – Сергій Семікоп (на фото), призначений на цю посаду 28 грудня 2018 року. Його попередник Богдан Войцеховський пішов у декретну відпустку.

У коментарі виданню  Конотоп.City тепер вже екс-очільник міськвідділу поліції  заявив:  «Просто так бойові офіцери не залишають посаду, аби доглядати дитину. У правоохоронній системі багато достойних людей, яким теж потрібні посади. Чому сталося так, як сталося — краще запитати у представників керівництва МВС області».

«Богдан Войцеховський обіймав посаду понад рік. Каже, за цей час не вдалося кардинально вплинути на криміногенну ситуацію. Головною причиною назвав недосконалість системи МВС та кримінально-процесуального кодексу», – пише Конотоп.City.

Войцеховський  заявив, що збирається продовжити службу у поліції. Робота у Конотопі була, за його словами,  не скільки заохоченням, скільки викликом та випробуванням на міцність, адже місто проблемне і потребувало «міцної руки».

За інформацією від дільничного офіцера поліції Вікторії Ріпи, новопризначений начальник Конотопського відділу поліції Сергій Семікоп народився в місті Іловайськ Донецької області. В органах внутрішніх справ працює з 1988 року.

Раніше він очолював Васильківський міський відділ ГУ МВС України в Київській області, працював на керівних посадах в управлінні карного розшуку ГУ МВС України в Київській області та очолював Броварський міський відділ ГУ МВС України в Київській області. В лютому 2014 року звільнився з цієї посади під тиском активістів Майдану.

У 2015 році у зв’язку зі скороченням штатів був звільнений зі служби в органах внутрішніх справ. У квітні 2018 року вступив на службу до поліції. Комісія УМВС в Сумській області в його попередній службі фактів, які б не дозволяли служити в поліції, не знайшла.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.