Мер Сум Олександр Лисенко попав у поле зору Національного агентства з питань запобігання корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) викликає до Києва міського голову Сум Олександра Лисенка.   У діях міського голови виявили ознаки порушення закону «Про запобігання корупції», повідомляє  сайт НАЗК.

“Національне агентство з питань запобігання корупції в установленому порядку запрошує… Лисенка Олександра Миколайовича, Сумського міського голову, 28-30 січня 2019 року з 10:00 по 15:00… для надання пояснень та, у разі наявності підстав, складення протоколів про адміністративні правопорушення”, – йдеться у повідомленні.

Відомості про наявність у діях Лисенка ознак корупційних дій в агентстві отримали внаслідок проведення перевірок в державних органах і за результатами опрацювання повідомлень викривачів, в яких містилася інформація  про можливі порушення антикорупційного законодавства.

У Національному агентстві нагадують, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.