Охтирчанам представили нового прокурора. Хто такий і звідки

Сьогодні, 26 лютого 2019 року, прокурор Сумщини Віталій Матвійчук представив колективу Охтирської місцевої прокуратури новопризначеного керівникастаршого радника юстиції Язикова Олександра Володимировича.

Пріоритетними напрямками роботи на Охтирщині Віталій Матвійчук назвав боротьбу з корупцією, протидію розкраданню нафтопродуктів та незаконному порубу лісу, недопущення порушень у земельній сфері, нагляд за використанням бюджетних коштів та викриття протиправних схем щодо привласнення коштів, виділених на ремонт доріг тощо.

Олександр Язиков замінив на цій посаді Юлію Слабунову, призначену 21 лютого керівником Сумської місцевої прокуратури замість  Валерія Могильного.

Довідково:  Олександр Язиков народився у 1979 році в м. Харків. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, у тому ж році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури як помічник прокурора Московського району м. Харкова, де й працював протягом трьох років на різних посадах. Майже чотири роки обіймав посади різного ступеня в прокуратурі Харківської області та міжрайонних прокуратурах Харківщини.

Із  2008 року працює на Сумщині, упродовж чотирьох років, зокрема, обіймав посаду прокурора Кролевецького району, чотири роки перебував на посаді начальника відділу прокуратури Сумської області.

Попередня посада – начальник відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Сумської області.

Джерело: прес-служба прокуратури Сумської області

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.