Заступник мера Сум звинуватив обласну владу у «варварстві»

Сьогодні під час апаратної наради в Сумській міськраді, яку проводив через відсутність міського голови його перший заступник Володимир Войтенко, знов було порушено питання реєстрації в районах комунальних закладів облради, розташованих і місті Суми.

Приводом для цього стала інформацію про реєстрацію в селі Косівщина Сумського району СІЗО (пров. Гайовий, 19) і виправної колонії № 116 (вул. Роменська, 110). Таким чином податки тепер від працівників цих закладів підуть вже не в міський, а в обласний бюджет.

«Мене дивує ситуація, що це держустанови, – обурився Володимир Войтенко. – Гаразд обласні, там начальнички є, які грають музику. До речі, у мене буде пропозиція щодо розміщення «героїв» наших на бігбордах, щоб показати тих, хто обкрадає міського бюджету. Чітко з прізвищами обласних установ, а тепер і державних. Якщо не реагує керівництво країни, керівництво області, тоді давайте показувати цих «героїв», нехай їх ставлення до міста оцінять сумчани… Це просто варварство. Давайте тоді забирати у них землю, повертати в комунальну власність (міста Суми). Нехай десь орендують, перевозять своє майно в ті села, де вони тепер зареєстровані».

Нагадаємо, що конфлікт міської і обласної влади через переведення юридичних адрес підприємств та установ, розташованих в обласному центрі, в села і райцентри області,  і як наслідок сплату податків не за місцем фактичного розташування, а за місцем реєстрації розпочався ще в травні  минулого року. Йдеться про перереєстрацію майже  70 установ.

Обласна влада вважає, що Сумська міськрада не хоче допомагати  грошима для підтримування цих установ  в належному стані (в основному це лікувальні заклади), хоча послугами цих  установ користуються переважно жителі м. Суми, а витрачає бюджетні кошти на сумнівні проекти і політичний піар.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.